שווי שוק
₪37.6B
Yahoo Finance · מאי 2026
מכפיל רווח (P/E)
91.30
TTM · Yahoo Finance
EV/EBITDA
41.65
TTM · StockAnalysis
חוב נטו
~$4.39B
חוב $5.37B מינוס מזומן $0.98B
שולי גולמי
72.77%
TTM · StockAnalysis
אנלייט היא יצרנית חשמל עצמאית (IPP) בתחום האנרגיה המתחדשת, שפועלת לאורך כל שרשרת הערך — איתור, פיתוח, מימון, הקמה ותפעול ארוך-טווח של פרויקטי סולאר, רוח ואחסון אנרגיה. החברה הוקמה ב-2008 על ידי גלעד יעבץ, ינון רוזנבלום ועמית פז, ומאוגדת בישראל, אך מרכז הכובד הפיננסי שלה זז בעקבות רכישת Clenera (Boise, Idaho) באוגוסט 2021 — מה שהפך את ארה"ב לזרוע הצמיחה המרכזית.
נכון לפברואר 2026 הפורטפוליו הכולל הוא 38 FGW (יחידת מדידה משולבת ייצור + אחסון ביחס 3.5:1) [מצגת Q4 2025]. הפורטפוליו הבוגר (Mature Portfolio) — שמכיל פרויקטים תפעוליים, בבנייה ובשלבי פיתוח מתקדם — הוא 11.4 FGW. מתוך זה: 3.9 FGW תפעולי, 3.5 FGW בבנייה פעילה, 4.0 FGW בשלבי טרום-הקמה (Pre-Construction) [מצגת Q4 2025]. החברה פועלת ב-11 מדינות וב-3 יבשות, עם תמהיל גיאוגרפי שמתחלק ב-2025 ל-MENA $222M (38%), אירופה $200M (34%), ארה"ב $159M (27%) [פרסום תוצאות FY25 — Stocktitan]. המודל העסקי הוא developer-operator: החברה אינה מוכרת פרויקטים אחרי COD אלא מחזיקה אותם לאורך זמן (PPA טיפוסי 16 שנה בממוצע) ומגלגלת תזרים. כ-300 עובדים [20-F 2023].
הכנסות
FY2021–FY2025 | $ מיליונים
EBITDA מותאם
FY2022–FY2025 | $ מיליונים
רווח נקי
FY2021–FY2025 | $ מיליונים
שולי EBITDA מותאם
FY2022–FY2025 | %
הצמיחה המספרית של אנלייט ב-3 השנים האחרונות:
| מדד (USD) |
FY2023 |
FY2024 |
FY2025 |
| הכנסות |
$255.7M |
$377.9M |
$582M |
| Adjusted EBITDA |
$188.8M |
$284.4M |
$438M |
| רווח נקי |
$98.0M |
$44.2M |
$161M |
| EPS מדולל |
~$0.60 |
$0.36 |
$1.00 |
| תזרים תפעולי |
$149.6M |
n/a |
$283M |
[מקורות: 20-F 2023; FY24 Stockanalysis; FY25 — Stocktitan FY25 release]
הצמיחה השנתית הממוצעת בהכנסות 2023→2025 היא ~50% שנתי. ה-Adjusted EBITDA Margin עלה מ-74% (2023) ל-75% (2025). הקפיצה ברווח הנקי 2024→2025 (+264%) דורשת פירוק: היא נובעת בעיקר מ-COD של פרויקטי דגל ב-ארה"ב (Atrisco סוף 2024, Quail Ranch ו-Roadrunner ברבעון הרביעי 2025) ומהכרה ב-tax benefits אמריקאיים בהיקף $160-180M שנכללים ב-revenue & income line [מצגת Q4 2025]. ההנהלה מנחה ל-FY2026: הכנסות $755-785M, Adjusted EBITDA $545-565M (+27% midpoint) [מצגת Q4 2025]. ה-tax benefits כקבוצת הכנסה בעלת איכות שונה מ-PPA revenue — נושא שראוי למעקב בהמשך.
נכון ל-31.12.2023: סך מאזן $4.6B, חוב כולל ~$2.48B, הון עצמי $1.44B [20-F 2023]. המבנה הקריטי להבנה הוא ההפרדה בין חוב פרויקטי לבין חוב תאגידי:
- חוב פרויקטי (Project Finance, non-recourse): ~$1.9B נכון ל-Dec 2023. ריבית ממוצעת משוקללת ~3.0%, 96% בריבית קבועה. החוב הזה non-recourse.
- חוב תאגידי: ~$451M (אג"ח Series F + אג"ח להמרה). ריבית ממוצעת ~3.6%, דירוג מידרוג A2.il יציב.
FCF שלילי הוא תכונה, לא באג: FY2023 FCF -$581M; FY2024 -$644M; FY2025 -$1,530M [Stockanalysis FY25]. OCF גדל מ-$150M ל-$283M, אבל ה-capex לפיתוח ובנייה גדל הרבה יותר מהר. ה-FCF יהיה שלילי כל עוד החברה ממשיכה להניע 3.5 FGW בבנייה. מקורות מימון: Topco Cash $217M; Credit Facilities $525M (מתוכם $162M drawn); Letters of Credit / Surety $1.5B (drawn $713M) [מצגת Q4 2025]. החברה הצהירה על יעד הכפלה X3 של ההכנסות ל-$2B עד 2028 [מצגת Q4 2025].
תמהיל ההכנסות הגיאוגרפי FY2025: MENA 38% ($222M), אירופה 34% ($200M), ארה"ב 27% ($159M) [Stocktitan FY25]. רוב פרויקטי MENA הם פרויקטי ישראל הוותיקים (Genesis Wind, Emek Habacha, PV+Storage Cluster) עם תעריפים CPI-Linked. אירופה כוללת שוודיה (Bjornberget רוח 372MW), ספרד (Gecama רוח 329MW — חשיפה merchant), קרואטיה, סרביה, הונגריה. ארה"ב היא זרוע הצמיחה: Apex Solar (Montana) 2023, Atrisco (NM) סוף 2024, Quail Ranch ו-Roadrunner Q4 2025.
מבנה PPA: ~80% מקיבולת הפרויקטים הבוגרים מוחזק תחת PPA חתומים, ממוצע יתרת חיים 16 שנה [20-F 2023]. חשיפת merchant: ~15% מהפרויקטים הבוגרים. נתח האחסון מ-mature portfolio קפץ מ-11.8 GWh ל-17.5 GWh ברבעון רביעי — 48% מההכנסות הצפויות של ה-mature portfolio מקורן באחסון [מצגת Q4 2025].
החפיר של אנלייט הוא שילוב של 3 שכבות:
שכבה ראשונה — אינטגרציה אנכית מלאה (Developer + Operator). אנלייט לוכדת גם את ה-development premium וגם את ה-operating cash flow לאורך זמן.
שכבה שנייה — מיקום early-mover בגיאוגרפיות נישה. ארה"ב (Idaho, NM, AZ, Montana) דרך Clenera; ישראל; מזרח אירופה (קוסובו, סרביה, הונגריה).
שכבה שלישית — IRA tax credit positioning. חוק ה-Inflation Reduction Act מספק PTC/ITC לפרויקטים. אנלייט הקדימה לתפוס מקום עם זרוע אמריקאית מקומית.
אנלייט היא חברה שיש להבין דרך פריזמה אחת מרכזית: היא מגדל מזומנים עתידי שעדיין נמצא בשלב הבנייה. מי שקורא את הדוחות בקריאה קלאסית של P&L — הכנסות $582M, רווח נקי $161M, EPS $1.00 [Stocktitan FY25 release] — מקבל תמונה של חברה רווחית וצומחת. מי שקורא את ה-Cash Flow Statement מקבל תמונה הפוכה: FCF של מינוס $1.5 מיליארד ב‑2025 [Stockanalysis FY25]. שני הדיווחים נכונים. פער הקריאה הזה הוא נקודת המוצא של כל ניתוח אמיתי של החברה.
ההבחנה הקריטית הראשונה: developer-operator לעומת pure operator. רוב חברות האנרגיה המתחדשת מתחלקות לשני מודלים. הראשון — developers (כמו NextEra Energy Resources היסטורית) שמפתחים פרויקט עד COD ואז מוכרים אותו לקבל יזם תפעולי. השני — operators (Brookfield Renewable, Atlantica) שקונים פרויקטי ready-to-build ומחזיקים אותם לאורך זמן. אנלייט עושה את שניהם בו זמנית ומעבירה את ה-development premium אל תוך ה-balance sheet שלה במקום למכור אותו. המשמעות: ה-EBITDA העתידי של אנלייט הוא בכוונה גבוה מהמתחרים שלה בתחום, אבל ה-FCF השלילי עכשיו הוא בדיוק המחיר ששולם בתמורה לכך [20-F FY23].
איכות ה-PPA היא מה שעומד מאחורי כל הסיפור התפעולי. 80% מקיבולת הפרויקטים הבוגרים חתומים תחת PPA, עם משך ממוצע נותר של 16 שנה [20-F FY23]. הקוראים השטחיים מסתכלים רק על המספר ה-aggregated הזה. הקריאה המקצועית מחייבת לפרק לרכיבים: מי ה-off-taker (utility ציבורית, חברה פרטית, מערכת ממשלתית), מהו דירוג האשראי שלו, ומה תנאי ה-CPI escalator. ב-ישראל הפרויקטים (Genesis Wind, Emek Habacha) קשורים ל-CPI — כלומר אינפלציה מועברת ישירות לתעריף. בארה"ב ה-PPA ברובם בריבית קבועה לדולר, ללא indexation. זה הבדל מהותי בעמידות החברה בפני אינפלציה.
החוב הקונסולידציוני נראה גבוה, אבל המאזן התאגידי האמיתי הוא קטן יותר ממה שזה נראה. נכון לסוף 2023 החוב הכולל המדווח הוא ~$2.48 מיליארד [20-F FY23]. מהם, ~$1.9 מיליארד הוא project finance non-recourse — חוב שמובטח על ידי הפרויקט הספציפי (החוזים, התזרים, הציוד) ולא ניתן לתבוע ממנו את המאזן הקונסולידציוני. החוב התאגידי האמיתי שעליו דירוג האשראי A2.il נשען הוא רק ~$451M (אג"ח Series F + אג"ח להמרה). קריאת net debt / EBITDA קונסולידצינית של 10.7x גורמת למסקנה מוטעית. את היחס הזה צריך לפרק בנפרד לרמת פרויקט (שם גם ה-EBITDA הספציפי שלו נמדד) ולרמה תאגידית.
חשיפת IRA היא גם נכס וגם סיכון, ויש להפריד את שתי התפיסות. ההנהלה מצפה לכלול $160-180M מ-tax benefits אמריקאיים בהכנסות 2026 [מצגת Q4 2025]. זה אומר ש-21-24% מההכנסה המתוכננת ב‑2026 איננה הכנסה ממכירת חשמל אלא הכרה של זיכוי מס מבוסס IRA (PTC או ITC). יש פה שני נושאים שצריך לקחת בחשבון: ראשית, איכות ה-revenue הזו שונה (לא תזרים PPA רב-שנתי אלא הכרה חד-פעמית); שנית, התלות הזו רגישה לכל שינוי במדיניות הפדרלית. תנאי המעקב: התקדמות חקיקה ב-Capitol Hill, פסיקות IRS לגבי domestic content, חשיפת supply chain ל-UFLPA על מקור פאנלים סיני.
יחס הפיכה מ-pipeline ל-operating הוא המבחן האמיתי לאיכות הפיתוח. אנלייט מצהירה על 38 FGW total portfolio, מתוכם רק 3.9 FGW כבר תפעולי [מצגת Q4 2025]. ההפרש — 34.1 FGW — נמצא בשלבי בנייה, טרום-בנייה, או early development. בענף הזה שיעור הנשירה הוא הנתון שמבדיל בין developer מצוין ל-developer ממוצע. interconnection queues ארוכים בארה"ב, התנגדויות מקומיות, שינויי רגולציה, או אי-החתמה של PPA — כל אלה מוציאים פרויקטים מה-pipeline. תנאי מעקב: מהו אחוז ה-FGW pre-construction שעובר ל-construction בכל שנה? מהו זמן הממוצע מ-development ל-COD?
למה FCF שלילי הוא דווקא תכונה ולא באג בשלב הזה? חברות באנרגיה מתחדשת בשלב צמיחה אגרסיבי משקיעות את כל ה-OCF שלהן ועוד מעבר לכך. OCF FY2025 גדל מ-$255M ל-$283M, עליה של 11% [Stocktitan FY25]. ה-capex לבנייה גדל הרבה יותר — כי החברה מקצה משאבים ל-3.5 FGW בבנייה פעילה. הקריאה השטחית: "החברה שורפת מזומן". הקריאה הנכונה: כל דולר שמוצא מ-OCF מוזרם לפרויקט שכבר מזוהה ויש לו PPA חתום או ב-LOI. הסיכון החיוני — שתופסק הגישה לשוקי החוב/הון לפני שה-FCF אינפלקציה (סביב סוף עשור).
שכבות מטבע מייצרות שונות ב-equity שלא קשורה לתוצאות תפעוליות. ההכנסות בארה"ב נקובות USD; באירופה ב-EUR בעיקר; בישראל ב-NIS. ה-functional currency של החברה האם היא NIS, אבל ה-presentation הוא USD. חוב הפרויקטים נקוב במטבע המקומי של כל פרויקט. השער NIS-USD נע בטווח רחב (~3.2 ל-~3.9) מאז 2022. תנודות מטבע יוצרות תנודה ב-equity attributable to shareholders שלא קשורה לרווחיות תפעולית כלל [20-F FY23]. כשקוראים שינוי ב-equity ברבעון מסוים, שורת ה-FX translation היא מהותית להבנה.
מבנה השליטה של משפחת יעבץ והמייסדים מרכז את ההחלטות בקרב מספר מצומצם של אנשים. CEO גלעד יעבץ הוא גם מייסד וגם בעל שליטה דרך גופי החזקה. הריכוזיות הזו יוצרת יתרון של זריזות החלטות (החלטה על Co-Bar 2.4GW או על אקויזיציה של Aria Energy יכולה להתקבל מהר), ובו זמנית סיכון של succession ושל minority shareholder protections. תנאי מעקב: דיווחי שינויי החזקה אצל המייסדים, מינויים בדירקטוריון, שינויים במדיניות חלוקת רווחים. כיום החברה לא מחלקת דיבידנד וכל ה-OCF מוזרם בחזרה לפרויקטים — זו החלטה של ההנהלה השולטת.
לחשוב על המודל הכלכלי בלי להשתמש במילה "valuation": LCOE, MW economics, ותמהיל contracted מול merchant. כל פרויקט בודד של אנלייט יש לו LCOE (Levelized Cost of Energy) ספציפי, המבוסס על capex לכל MW, חיי הפרויקט הצפויים, capacity factor, וריבית החוב הפרויקטי. PPA נחתם רק כש-tariff ה-PPA מכסה את ה-LCOE עם מרווח. ב-15% מהקיבולת הבוגרת (Gecama, חלקית Bjornberget) אין PPA — ההכנסה תלויה במחירי השוק האירופי. קריאה מקצועית של אנלייט מחייבת לפרק את ה-portfolio למתודולוגיה הזו: כמה MW contracted בריבית קבועה, כמה contracted ב-CPI escalator, כמה merchant, ובאיזה גיאוגרפיות.
איפה הניתוח עלול לטעות — שלוש טעויות שכיחות. הראשונה: לקרוא את ה-EBITDA $438M ב‑2025 כביצועי run-rate, בלי להבחין בתרומת ה-tax benefits. השנייה: להניח ש-3X growth ל-2028 הוא יעד ניהולי שמובטח — הוא תלוי בגישה לחוב ולהון בתנאים סבירים, ביציבות מדיניות IRA, ובמהירות interconnection. השלישית: להתעלם מההבחנה project debt vs corporate debt וקרוא net debt / EBITDA קונסולידציוני כאילו הוא relevant לדירוג האשראי התאגידי.
מיקום הניתוח הזה. אנלייט היא חברה שמתקיימת בתיקי השקעות שמחפשים חשיפה ארוכת-טווח לתשתית אנרגיה מתחדשת באמצעות פלטפורמה אינטגרטיבית מאוגדת בישראל. הניתוח כאן אינו עונה על השאלה "להחזיק או לא" — הוא מספק את הזוויות שבהן ההחלטה הזאת מתקבלת טוב יותר. האתר לא משתתף בהחלטה. ההחלטה, בכל מקרה, היא של הלקוח.
ההבדל בין ניתוח שטח לחשיבה מקצועית נמצא לרוב במשתנים שאינם גלויים במבט ראשון.
The difference between surface-level analysis and professional thinking
often lies in the variables that are not immediately visible.
המסגרת למטה מתארת אילו תנאים צריכים להתקיים בכל תרחיש — לא תחזית מחיר. התנאים הם מה שמשקיע מקצועי עוקב אחריו לאורך זמן, ומה שמאפשר לעדכן את ההנחות כשהמציאות משתנה.
Scenarios are descriptive, not predictive. They outline possible conditions, not expected outcomes.
אין בתרחישים הללו הערכת סבירות, אין כיוון מועדף, ואין ציפייה לגבי איזה מהם יתממש.
🟢 Bull Scenario
Sustained IRA Continuity + Pipeline Conversion Accelerates
תנאים שצריכים להתקיים:
- מדיניות IRA נשמרת ללא שינויים מהותיים — PTC/ITC ממשיכים לפעול עם ודאות עד 2028
- שיעור המרת FGW מ-pre-construction ל-construction עולה מעל 60% תוך 24 חודשים (כיום 4.0 FGW pre-construction)
- אינפלקציית FCF מתקרבת לאופק 2027-2028 — OCF גדל מהר מ-capex החדש
- גישה רציפה לשווקי החוב בריבית סבירה (project finance ב-spread דומה ל-2.7-3.2% מעל SOFR)
- שער NIS-USD יציב בטווח 3.4-3.7 — ללא תנודות חדות שמשפיעות על equity attributable
מה זה אומר: בתנאים אלו, מסלול הצמיחה ל-3X revenue ל-2028 ($2B) ניתן לביצוע, ה-EBITDA growth ממשיך באזור 25-30% שנתי, וה-CO Bar 2.4GW מתקדם לכיוון COD בתחילת התקופה.
🔵 Base Scenario
Growth Path Continues With Periodic Re-Pricing
תנאים שצריכים להתקיים:
- IRA נשאר תקף אך עם התאמות שולית במדיניות (חיזוק domestic content; הקשחת UFLPA)
- הצמיחה ב-FGW commissioned נשמרת על 0.8-1.2 FGW שנתי — קרוב להנחיית 2026 של 1.1 FGW
- FCF נשאר שלילי בטווח של מינוס $1.0-$1.5 מיליארד שנתי לפחות עד 2027
- refinancing של חוב project finance בריבית 50-100bp גבוהה מהממוצע ההיסטורי 3.0%
- חשיפת merchant באירופה (Gecama) נשארת באזור 15% — ללא שחיקה משמעותית במחירי השוק
מה זה אומר: המודל ממשיך לתפקד כפי שתפקד ב-3 השנים האחרונות — חברה צומחת בתשתית אנרגיה עם אינטגרציה אנכית, גישה לשווקי החוב, ועמידה ביעדי ההנחיה הרבעוניים, אך ללא קפיצה הוראת.
🔴 Bear Scenario
IRA Reversal + Funding Cost Spike
תנאים שצריכים להתקיים:
- ביטול חלקי או הקשחה משמעותית של IRA tax credits — פגיעה ב-$160-180M tax benefits שנכללים ב-2026 guidance
- עלייה בריבית עלות החוב מעל 200bp לעומת ממוצע היסטורי — refinancing הופך יקר באופן מהותי
- interconnection queue backlogs מתארכים מ-2-4 שנים ל-5+ שנים — pre-construction FGW לא עובר לבנייה
- שער NIS-USD נע מעבר לטווח 4.0+ — שונות מהותית ב-equity attributable to shareholders
- מחירי merchant באירופה (נורד-פול, ספרד) צונחים מתחת ל-50% מהממוצע ההיסטורי לתקופה ממושכת
מה זה אומר: בתנאים אלו, קצב הצמיחה ב-FGW מואט, EBITDA growth יורד מתחת ל-15%, ועלות החוב החדשה משנה את ה-NPV של פרויקטים בצנרת. אנלייט עלולה להאט את קצב ההשקעה החדשה, לדחות פרויקטים מסוימים, או לבחון הנפקות הון משלימות בתנאי שוק לא נוחים.
בניתוח חברה מקצועית, השאלה אינה "האם זה טוב", אלא
"באילו זוויות ראייה חייבים לבחון את החברה כדי לא לפספס את העיקר".
כל ניתוח ב-Bakshi Finance עובר דרך שש זוויות. הטקסט למטה — אינו הערכה.
הוא המיפוי של השאלות שהניתוח הזה אמור לענות עליהן. התשובות הספציפיות לחברה
מופיעות בסעיף "How to Think About This Company" למעלה.
מה שהעדשה אינה: אין כאן דירוג, אין ציון, אין השוואה
בין חברה זו לחברה אחרת, ואין העדפה. אותן שש שאלות נשאלות על כל חברה באתר —
השונות היא בתשובות, לא בכלי.
This framework is intended to structure analysis, not to produce an investment conclusion.
📈
Growth
איך החברה גדלה? האם הצמיחה נובעת מכמות, ממחיר, או ממיקס?
האם היא יציבה לאורך מחזורים?
💰
Profitability
איך שולי הרווח מתנהגים לאורך זמן? כמה מהרווח החשבונאי הופך לתזרים חופשי בפועל?
⚖
Leverage
מה מבנה ההון? באיזו גמישות החברה תתמודד עם מחזור ירוד?
🏰
Competitive Position
מה מגן על ההכנסות שלה מפני כרסום? כמה זמן ההגנה צפויה להחזיק?
👴
Management Quality
איך ההנהלה מקצה הון? מה ההיסטוריה שלה בהחלטות אסטרטגיות? עד כמה הדיווח שקוף ועקבי?
🧩
Business Complexity / Risk
מהם המקומות בהם ניתוח פשטני יטעה? מה חשוף לרגולציה, למחזוריות, או לשינויים טכנולוגיים?
1. הזהות העסקית. אנלייט אנרגיה מתחדשת היא יצרנית חשמל עצמאית (IPP) הפועלת לאורך כל שרשרת הערך — פיתוח, מימון, הקמה ותפעול ארוך-טווח של פרויקטי סולאר, רוח ואחסון אנרגיה. רישום כפול NASDAQ ו-TASE. הפורטפוליו הכולל 38 FGW, מהם 3.9 FGW תפעולי, 3.5 FGW בבנייה, 4.0 FGW pre-construction [מצגת Q4 2025]. הכנסות FY2025: $582M (+46% Y/Y), Adjusted EBITDA $438M [Stocktitan FY25 release].
2. עמוד התווך של התזה. מודל developer-operator אינטגרטיבי שלוכד גם את ה-development premium וגם את ה-operating cash flow ארוך-הטווח [20-F FY23]. תמהיל גיאוגרפי FY25: MENA 38%, אירופה 34%, ארה"ב 27%. PPA contracted: 80% מהקיבולת הבוגרת, ממוצע יתרת חיים 16 שנה. רכישת Clenera (Boise) ב‑2021 הפכה את ארה"ב לזרוע צמיחה מרכזית.
3. המפגש הקריטי הנוכחי. פער מוגדר בין רווחיות מדווחת לתזרים: רווח נקי $161M ב‑2025, אבל FCF מינוס $1.5 מיליארד [Stockanalysis FY25]. ההסבר — capex אגרסיבי לבניית 3.5 FGW. הנחיית 2026: הכנסות $755-785M, Adj EBITDA $545-565M, מתוכם $160-180M us tax benefits [מצגת Q4 2025]. החוב מבוסס בעיקרו על project finance non-recourse (~$1.9B) ולא על מאזן תאגידי (~$451M).
4. מה שחשוב למעקב. ארבעה משתנים יכריעו את הטווח של 12-24 החודשים הבאים: (א) מדיניות IRA — שינוי במדיניות tax credits יפגע ישירות ב-21-24% מההכנסה הצפויה ל‑2026; (ב) שיעור המרת pre-construction FGW לבנייה — כיום 4.0 FGW ממתינים; (ג) תזמון ה-FCF inflection — באיזו שנה ה-OCF יעלה על ה-capex החדש; (ד) גישה לשוקי החוב — ה-spread של project finance על SOFR ויכולת refinancing.
סיכום זה אינו המלצה. הוא רשימה עובדתית של מה שהניתוח זיהה. ההחלטה — של הלקוח.
מתכונת הפעילות וגילוי רגולטורי
בקשי פיננסים פועלת במתכונת Family Office ללקוחות כשירים בלבד. מר ירון בקשי היה בעל רישיון ייעוץ השקעות מוסמך בשנים 2008–2023. נכון ליום פרסום מסמך זה, החברה אינה מחזיקה ברישיון ייעוץ השקעות, שיווק השקעות או ניהול תיקי השקעות.
המסמך נועד למטרות מחקר ולימוד מקצועי בלבד. אין באמור משום המלצה לקנייה, מכירה, החזקה או ביצוע פעולה כלשהי בניירות ערך. אין באמור תחליף לייעוץ המתחשב בנתוניו ובצרכיו של כל אדם. כל החלטה — על אחריות המשקיע בלבד.
הנתונים נשלפו ממקורות רשמיים. עדכוני דיווחים עשויים לשנות את התמונה. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועים עתידיים. האתר לא משתתף בהחלטת ההשקעה. ההחלטה — של הלקוח.