הכנסות FY2025
$13.28B
צמיחה +20.9% YoY
10-K FY25, Item 7 MD&A
Subscription Revenue
$12.88B
97% מסך ההכנסות
10-K FY25, Item 8
Free Cash Flow
$4.6B
+34% YoY · 35% מההכנסות
10-K FY25, NOW Non-GAAP
RPO
$28.2B
+27% YoY · cRPO ~$13B
10-K FY25, Key Metrics
לקוחות >$5M ACV
603
+20.1% YoY (FY24: 502)
10-K FY25, Item 7
Renewal Rate
98%
יציב 3 שנים רצוף
10-K FY25, Key Metrics
Non-GAAP Op Margin
31.2%
FY24: 29.6% · FY23: 27.7%
10-K FY25, Item 7
Analytical Framework
6D
Six-dimensional review
Internal multi-factor framework
שווי שוק
$94.0B
StockAnalysis · 27/04/2026
Live market data
מכפיל רווח (P/E)
54.3
TTM
StockAnalysis
EV/EBITDA
30.7
TTM
StockAnalysis
חוב נטו
-$5.48B
Net cash position
10-K FY25 / StockAnalysis
שולי גולמי
76.6%
TTM
StockAnalysis
ServiceNow היא חברת תוכנה ארגונית הפועלת מתוך סנטה קלרה, קליפורניה. מוצר הליבה היחיד הוא The ServiceNow AI Platform (לשעבר Now Platform) — פלטפורמת ענן (SaaS) שמטרתה לחבר תהליכי עבודה בין מחלקות הארגון, לאוטמט אותם, ובשנים האחרונות גם לטעון אותם בסוכני AI מובנים. הפלטפורמה אינה מחליפה את ה-ERP, ה-CRM או מערכות ה-HR — היא יושבת מעליהם ושולטת בזרימת המשימות ביניהם.
קבוצות מוצר עיקריות (FY2025):
- Technology Workflows — ITSM (ניהול שירותי IT, מקור הצמיחה ההיסטורי), ITOM, OT, Risk & Security, Strategic Portfolio Management
- CRM & Industry — שירות לקוחות (CSM), שירות שטח (FSM), ניהול הזמנות (SOM), ופתרונות ייעודיים לתעשיות (Public Sector, Financial Services, Healthcare, Telecom)
- Core Business Workflows — HR Service Delivery, Legal, Procurement, Workplace Service Delivery
- Workflow Data Fabric — שכבת נתונים אחידה שמהווה תשתית לסוכני AI
- Now Assist + AI Agents — שכבת AI גנרטיבי וסוכני AI עם human-in-the-loop governance, חלקה במחיר "consumption-based" מעל מכסה קבועה
נתונים קורפורטיביים:
- נסחרת ב-NYSE, סימול NOW (פיצול 5:1 ב-17.12.2025)
- מודל הכנסות: 97% מנוי, 3% שירותים מקצועיים
- ערוץ הפצה: 78% מכירות ישירות (FY25 ו-FY24)
- ~29,187 עובדים (כ-50% בארה"ב, 50% בינלאומי)
- ~8,700 לקוחות ארגוניים (FY25)
- פילוח גיאוגרפי: 63% צפון אמריקה (~59% ארה"ב), 26% EMEA, 11% APAC
- ספק ביקורת: PwC (משנת 2011)
מתכונת המכירה: NOW מוכרת חוזי מנוי רב-שנתיים, על בסיס שכבות (per-fulfiller, per-employee, או consumption). חוזה ארגוני טיפוסי הוא 3 שנים, נחתם עם CIO/CFO, ומוטמע על-ידי שותפי אינטגרציה (Accenture, Deloitte, PwC, EY). זאת הסיבה ש-RPO ($28.2B) גדול פי 2.1 מההכנסה השנתית: יש מחויבות חוזית עתידית שעוד לא הוכרה כהכנסה.
צמיחת הכנסות 3 שנים
חלוקה: Subscription vs Professional Services ($M)
שולי רווח — GAAP vs Non-GAAP
Operating Margin %
Free Cash Flow — יצירת מזומן
FCF (Non-GAAP NOW definition) ב-$M
SBC כאחוז מההכנסות
מגמת ירידה רב-שנתית
| פרמטר | FY2025 | FY2024 | FY2023 |
| סך הכנסות | $13,278M | $10,984M | $8,971M |
| Subscription Revenue | $12,883M | $10,646M | $8,680M |
| צמיחה YoY | +20.9% | +22.4% | — |
| Subscription Gross Margin | 80% | 82% | ~81% |
| GAAP Operating Income | $1,824M | $1,364M | $762M |
| GAAP Operating Margin | 13.7% | 12.4% | 8.5% |
| Non-GAAP Operating Margin | 31.2% | 29.6% | 27.7% |
| GAAP Net Income | $1,748M | $1,425M | $1,731M* |
| Diluted EPS (GAAP) | $1.67 | $1.37 | $1.68* |
| Operating Cash Flow | $5,444M | $4,267M | $3,398M |
| Free Cash Flow | $4,636M | $3,455M | $2,728M |
| SBC | $1,955M (14.7%) | $1,746M (15.9%) | $1,604M (17.9%) |
* FY23 כולל הטבת מס חד-פעמית של $723M (release of valuation allowance) שניפחה את הרווח הנקי. הרווח לפני מס ב-FY23 היה רק $1,008M.
תזרים מזומנים תפעולי
CFO ו-FCF, גידול עקבי
מבנה הון
Total Liquidity vs Long-term Debt ($M)
| נתון מאזני | 12/31/2025 | 12/31/2024 |
| Cash + Short-term Securities | $6,284M | $5,762M |
| Long-term Marketable Securities | $3,771M | $4,111M |
| סך נזילות | $10,055M | $9,873M |
| Strategic Investments | $1,542M | $472M |
| Goodwill (אחרי Moveworks) | $3,578M | $1,273M |
| Total Assets | $26,038M | $20,383M |
| Total Deferred Revenue | $8,434M | $6,914M |
| Long-term Debt (2030 Notes) | $1,491M | $1,489M |
| Total Stockholders' Equity | $12,964M | $9,609M |
| FY2025 Buybacks | $1.84B (10.3M shares) |
| Authorization Available (לפני Jan 2026) | ~$1.4B |
| Authorization Update Jan 2026 | +$5.0B נוספים |
ריכוזיות לקוחות — נמוכה. ל-NOW אין לקוח שמהווה מעל 10% מההכנסות שמדווח ב-10-K. בסיס הלקוחות מבוזר על פני ~8,700 ארגונים, מתוכם 603 משלמים מעל $5M ACV (FY24: 502, גידול +20.1%). לא קיים גילוי על לקוח טופ-1, טופ-5 או טופ-10 כאחוז מההכנסה — כלי טכני שאומר שהחברה לא תלויה במספר חוזים בודדים, למרות גודלם של חוזי הענק במגזר הציבורי האמריקאי.
מגזר ציבורי. המגזר הציבורי (Public Sector) מסומן בדוח כ-vertical שגדל מהר יחסית, אך אחוז ההכנסה הספציפי ממנו לא מתפרסם. NOW מצוינת כספקית שירותי קבלן ל-DoD ולסוכנויות פדרליות עם FedRAMP High, כאשר Note 18 מציין חקירת DOJ פעילה (Army Suspension & Debarment Office) שהחברה משתפת איתה פעולה. זהו פריט שראוי לעקוב אחריו.
פילוח גיאוגרפי FY2025:
- צפון אמריקה: $8,348M (62.9%) — מתוכה ~94% ארה"ב
- EMEA: $3,402M (25.6%)
- APAC ואחרים: $1,528M (11.5%)
- בינלאומי (מחוץ לצפון אמריקה): 37% — יציב ב-3 השנים האחרונות
פעילות M&A 2025 — אגרסיבית במיוחד:
- Moveworks (סגירה 15.12.2025): $2.41B — 61% מניות ($1,467M) + 37% מזומן ($905M). חיפוש ארגוני ו-virtual agent בשכבת ה-front-end. גודוויל $1,748M, IP $770M
- Logik.io (סגירה 30.5.2025): $506M — AI CPQ (Configure-Price-Quote)
- data.world (יולי 2025): לא מהותי — data cataloging
- Veza Technologies (חתימה 12.2025, סגירה צפויה H1 2026): ~$1.25B מזומן — ניהול גישה
- Armis Security (חתימה 12.2025, סגירה צפויה H2 2026): ~$7.75B מזומן — cyber-physical security. החברה מציינת שתחפש מימון חוב נוסף למימון הרכישה
סך התחייבויות M&A פתוחות (Veza + Armis): ~$9 מיליארד מזומן + הנפקת חוב צפויה.
חמשת מקורות החפיר
Switching Costs (החלפה כואבת)
★★★★★
Network Effects (פלטפורמה + שותפים)
★★★★
Brand & Trust (מותג בקטגוריה)
★★★★
Scale (R&D budget vs. תחרות)
★★★★
השחקנים המרכזיים בקטגוריה
Microsoft (Power Platform, Copilot Studio)
תחרות אינטגרציה
Salesforce (Service Cloud, Agentforce)
חפיפה ב-CSM
Oracle (Fusion, NetSuite)
חפיפה ב-ERP-adjacent
SAP (Build, Signavio)
תחרות workflow
Atlassian, BMC, IBM
תחרות ב-ITSM
איך לקרוא את החפיר. Renewal rate של 98% רב-שנתי הוא העדות הכי קשה לעלויות החלפה גבוהות. כשארגון מטמיע את NOW ככלי הזרימה הרוחבי שלו — כל מחלקה (IT, HR, משפטית, רכש) בונה תהליכים מעליו, סוכני AI מאומנים על הנתונים שלה, ושותפי האינטגרציה (Accenture, Deloitte) משלבים אותה בכל פרויקט. החלפה דורשת לפרק עץ תהליכים שנבנה לאורך שנים. זה לא מסביר למה הצמיחה תימשך, אבל זה מסביר למה הבסיס לא נשבר.
מה שיכול לכרסם. Microsoft היא האיום המבני המהותי ביותר. Power Platform + Copilot Studio + Dynamics יוצרים סטאק שמתחרה על אותו תקציב CIO, עם יתרון של שילוב Office 365. Salesforce עם Agentforce מתחרה ישירות ב-CSM של NOW. הסיכון אינו "החלפה" אלא "כרסום הצמיחה החדשה" — חוזים שלא יחתמו עם NOW כי הלקוח כבר משלם ל-Microsoft.
ServiceNow אינה חברת תוכנה במובן הקלאסי — היא חברת תשתית ארגונית.
המוצר שלה הוא לא אפליקציה שמתחרה על מקום ספציפי במחסנית; זה שכבת ניהול הזרימה שמתיישבת מעל ה-ERP, ה-CRM, וה-HRIS, ומחליפה את שלב התיאום והאישור הידני. זה הופך את האנליזה למשהו שונה מ-"כמה רישיונות יקנו השנה" — השאלה היא כמה רוחב היא תופסת בארגון, ובאיזו מהירות.
המרכז הכובדי של התזה.
Renewal rate של 98% [10-K FY25], cRPO שגדל +25% לרמה של ~$13B [10-K FY25], ו-FCF margin של 35% [10-K FY25] — שלוש העובדות האלה ביחד הן התזה. הן אומרות: כשנכנסים ל-NOW לא יוצאים, הזיכוי החוזי קדם להכרת ההכנסה (כלומר: הכרה בהכנסה היא שאלה של זמן, לא של ביקוש), והמרת הרווח החשבונאי למזומן יעילה במיוחד עבור חברה בקטגוריה הזו. כל שלושתם נובעים מאותו מקור: עלויות החלפה גבוהות בארגון אנטרפרייז.
המשתנים המרכזיים לעקוב אחריהם.
ארבעה משתנים מודדים אם התזה מתממשת או נשחקת לאורך זמן:
(1) cRPO growth rate — אינדיקטור מקדים להכנסה הבאה, צריך לעקוב אם הוא נשמר מעל 20%;
(2) גידול בלקוחות >$5M ACV (FY25: 603, +20.1%) — מודד עומק חדירה לחשבונות גדולים;
(3) Net New ACV מ-AI/Now Assist — כרגע לא מפורסם בנפרד, אבל ירון מאמין שזה יתפרסם ב-2026 כאשר הפלטפורמה תחצה סף משמעותי;
(4) Subscription gross margin (FY25: 80%, FY24: 82%) — ירידה של 200bp בגלל עלויות AI infrastructure; כדאי לעקוב אם זה מתייצב או ממשיך לרדת.
איפה הניתוח עלול לטעות — טעות ראשונה: השוואה ל-CRM וענני SaaS אחרים על בסיס מכפיל הכנסות.
שתי חברות עם מכפיל דומה אבל מבנה הכנסות שונה הן לא אותה חברה. ב-NOW, 97% מההכנסה היא subscription עם renewal rate של 98% ו-FCF margin של 35% — מבנה שדומה יותר ל-toll road דיגיטלי מאשר ל-SaaS גנרי. מי שמשווה ל-CRM "אחר" עלול להחמיץ את ההבדל המבני: מקור ההכנסה ב-NOW הוא חוזה רב-שנתי שכבר נחתם, לא סיבוב מכירה רבעוני.
איפה הניתוח עלול לטעות — טעות שנייה: להניח שהצמיחה ב-AI היא "אופציונליות חינם".
Now Assist ו-AI agents נמכרים במחירון consumption-based מעל מכסה שנכללת בחוזה הבסיסי [10-K FY25]. זה אומר שחלק מצמיחת ה-ACV של 2026-2027 כבר מתומחר אל תוך החוזה הקיים — ירון רואה את זה כסכין דו-קצוות: מצד אחד יציבות הכנסות, מצד שני עוצמת ה-tailwind מ-AI אינה רק upside; חלקה כבר נכנסה לבסיס.
הקצאת הון ב-2025 — קפיצת מדרגה ב-M&A.
NOW סגרה השנה רכישות של ~$3.0B (Moveworks $2.4B, Logik.io $506M) ובסוף השנה חתמה על Veza ($1.25B) ועל Armis ($7.75B). בסך הכל פעילות M&A של ~$12B מצטבר, חלק ניכר במזומן. החברה אישרה שתגייס חוב נוסף ב-2026 למימון Armis [10-K FY25]. זה שינוי משמעותי באופי הקצאת ההון: ב-FY24 ה-M&A היה $112M לא מהותי. הסיכון: אינטגרציה של 5 רכישות במקביל בלוח זמנים צפוף, וצרכי עבודה נוספים בנוסף לעלות הריבית של החוב החדש.
ההקשר התחרותי.
NOW יושבת בקטגוריה שגם Microsoft וגם Salesforce רואות כתחומה. Microsoft Power Platform + Copilot Studio + Dynamics נמכרים בעסקת חבילה ל-CIO — יתרון מבני שקשה לשבור ב-RFP. Salesforce Agentforce מתחרה ישירות ב-CSM. אבל NOW מחזיקה ביתרון אחד שלא ניתן להעתיק: היא לא חלק מערכת תוכנה ספציפית. ה-CIO לא חייב להחליט בין NOW ל-Microsoft — הם יושבים זה לצד זה. זה גם הסיבה שלא ראינו תרחיש שבו NOW נדחקה החוצה מחשבונות גדולים.
הסיכונים המהותיים שעלולים לשבור את התזה.
שלושה תרחישים שיחייבו עדכון הנחות יסוד:
(1) שיבוש מבני בקטגוריית ה-ITSM אם Microsoft Copilot ירכז את כל ה-workflow tasks תחתיו, כך ש-CIO לא יידרש לרכוש ServiceNow כשכבת ניהול נפרדת;
(2) אכיפת DOJ במגזר הציבורי — חקירת Army Suspension & Debarment הפעילה (Note 18) יכולה במקרה הקיצון להוביל להגבלות חוזיות פדרליות;
(3) אינטגרציה כושלת של Armis ו-Veza שתוביל ל-impairment משמעותי וירידה בקצב יצירת ה-FCF.
מה שמבחין ניתוח מקצועי של NOW מ"טיפ".
טיפ אומר: "תוכנה ארגונית גדולה ויציבה". ניתוח מקצועי שואל: למה Renewal rate הוא 98% ולא 92%? למה היחס cRPO/Revenue הוא 0.98 (כלומר, חוזים בכיסוי לשנה הבאה כמעט שווים לכל ההכנסה השנתית)? מה ההבדל בין FCF margin של NOW (35%) ל-Salesforce (32%) או Workday (24%)? התשובות לא נמצאות בכותרת — הן בתוך פירוקי ה-cohort, ה-ACV per customer, ובמבנה התשלום ה-upfront של חוזי self-hosted (492M ב-FY25). אלה הם ה-variables שמשקיע מקצועי בודק לפני שהוא מקצה הון.
מיקום הניתוח הזה.
המסמך הוא מסגרת חשיבה, לא המלצת מסחר. הוא ממפה את השאלות שצריך לשאול על NOW — את התשובות ייצרו ההתפתחויות בשטח: דיווח רבעוני, גילויים על AI ARR, סטטוס הרכישות הפתוחות. האתר לא משתתף בהחלטה. ההחלטה — של הלקוח.
ההבדל בין ניתוח שטח לחשיבה מקצועית נמצא לרוב במשתנים שאינם גלויים במבט ראשון.
The difference between surface-level analysis and professional thinking
often lies in the variables that are not immediately visible.
סיכונים מובנים
⚠חקירת DOJ פעילה במגזר הציבורי — Army Suspension & Debarment Office (Note 18 ב-10-K). תוצאה אפשרית: הגבלות על חוזים פדרליים. לא ידוע מה היקף החקירה.
⚠אינטגרציה של 5 רכישות במקביל — Moveworks, Logik.io, data.world (סגורות) + Veza, Armis (פתוחות). סיכון impairment, התנגשויות תרבותיות, הסחת דעת הנהלתית.
⚠תחרות מבנית מ-Microsoft — Copilot + Power Platform + Dynamics נמכרים כחבילה. CIO רב לא ירצה גם NOW וגם Microsoft Workflow.
⚠הוצאת חוב נוספת ב-2026 — החברה הצהירה שתגייס חוב למימון Armis. הריבית הצפויה גבוהה משמעותית מה-1.40% של 2030 Notes הקיימות.
⚠SBC ב-$1.96B — דילול שנתי של ~0.5%-1% (תלוי ב-buybacks). היחס לרווח: 14.7% מההכנסה. ירידה הדרגתית, אבל עדיין מהותי.
⚠ריכוזיות במגזר הציבורי האמריקאי (אחוז לא מפורסם) — חשיפה ל-shutdown תקציבי ולשינויי priorities פדרליים.
⚠הצהרת החברה על האטה ארוכת-טווח — ב-Item 1A החברה מציינת באופן עצמאי שקצב הצמיחה שלה צפוי לרדת לאורך זמן ככל שהבסיס גדל. אין כאן הערכה שלנו — זו הצהרה רשמית של ההנהלה.
נושאים במעקב
●פרסום מטריקות AI/Now Assist בנפרד — כרגע NOW לא מפרסמת ARR ייעודי ל-AI. אם זה ייפתח, השוק יקבל יכולת מדידה ישירה ל-monetization של ה-tailwind.
●סגירת Armis ($7.75B) ב-H2 2026 — הרכישה הגדולה ביותר בתולדות החברה. מבחן ביצוע M&A.
●cRPO YoY בכל רבעון — אינדיקטור מקדים. ירידה מתחת ל-20% תהיה נתון מהותי לעדכון הנחות.
●Subscription Gross Margin — ירדה מ-82% ל-80%. צריך לבדוק אם תתייצב או תמשיך לרדת ככל ש-AI infra משחקת תפקיד גדול יותר.
●תוכנית buyback מורחבת ($5B נוספים, ינואר 2026) — מנגנון להחזרת הון, חלקית קוזז את הדילול מ-SBC ומ-M&A מבוסס מניות.
●החלפת CEO/CFO — ללא דיווח כרגע. ביל מקדרמוט (CEO) הוא אחד הגורמים שניהלו את עקומת ה-Customers>$5M.
המסגרת למטה מתארת אילו תנאים צריכים להתקיים בכל תרחיש — לא תחזית מחיר. התנאים הם מה שמשקיע מקצועי עוקב אחריו לאורך זמן, ומה שמאפשר לעדכן את ההנחות כשהמציאות משתנה.
Scenarios are descriptive, not predictive. They outline possible conditions, not expected outcomes.
אין בתרחישים הללו הערכת סבירות, אין כיוון מועדף, ואין ציפייה לגבי איזה מהם יתממש.
🟢 Bull Scenario
AI monetization מעבר לבסיס
תנאים שצריכים להתקיים:
- Now Assist + AI agents מייצרים over-the-top ARR בקצב המעבר ל-Pro Plus tier
- cRPO גידול שומר על +20%-25% לפחות 4 רבעונים רצופים
- אינטגרציה מוצלחת של Moveworks תורמת לחשבונות חדשים ולהרחבת חוזים קיימים
- Armis ו-Veza סוגרות בלוח זמנים, ללא דחייה משמעותית
- Subscription gross margin מתייצב מעל 80%
מה זה אומר: NOW עוברת מ-"workflow platform" ל-"AI control plane" של הארגון. שינוי קטגוריה משמעותי באופן הקצאת ההון של CIO.
🔵 Base Scenario
המשך מסלול 18-22% צמיחה
תנאים שצריכים להתקיים:
- Renewal rate נשאר 97-98%
- cRPO צמיחה 18-22% YoY
- FCF margin 33-36%
- אינטגרציות M&A ללא הפתעות שליליות
- תחרות מ-Microsoft ו-Salesforce בשולי הצמיחה החדשה אך לא בבסיס הקיים
מה זה אומר: NOW ממשיכה כפי שהיא, צמיחה בריאה אך מתונה. AI הוא tailwind ולא transformation.
🔴 Bear Scenario
כרסום מבני בצמיחה
תנאים שצריכים להתקיים:
- cRPO growth ירידה מתחת ל-15% למשך 2-3 רבעונים
- Microsoft Copilot Studio זוכה ב-RFPs ארגוניים מהותיים שהיו ב-NOW
- Subscription gross margin ירידה משמעותית מ-80%
- Armis impairment או דחייה ניכרת
- תוצאות חקירת DOJ במגזר הציבורי גורמות להגבלה חוזית
מה זה אומר: התזה של "platform irreplaceability" נחלשת. NOW עדיין רווחית ויציבה, אבל מאבדת את פרמיית הצמיחה שמצדיקה את התמחור הנוכחי.
בניתוח חברה מקצועית, השאלה אינה "האם זה טוב", אלא "באילו זוויות ראייה חייבים לבחון את החברה כדי לא לפספס את העיקר". כל ניתוח ב-Bakshi Finance עובר דרך שש זוויות. הטקסט למטה — אינו הערכה. הוא המיפוי של השאלות שהניתוח הזה אמור לענות עליהן. התשובות הספציפיות ל-ServiceNow מופיעות בסעיף "How to Think About This Company" למעלה.
The analysis is based on an internal multi-factor analytical framework used in professional portfolio management. The framework maps the questions; the answers appear woven through the analysis above.
מה שהעדשה אינה: אין כאן דירוג, אין ציון, אין השוואה בין חברה זו לחברה אחרת, ואין העדפה. אותן שש שאלות נשאלות על כל חברה באתר — השונות היא בתשובות, לא בכלי.
This framework is intended to structure analysis, not to produce an investment conclusion.
📈
Growth
איך החברה גדלה? האם הצמיחה נובעת מכמות, ממחיר, או ממיקס? האם היא יציבה לאורך מחזורים? אילו קטליסטורים מניעים אותה?
💰
Profitability
איך שולי הרווח מתנהגים לאורך זמן? איזה חלק מהרווח הגולמי נשמר כתפעולי? כמה מהרווח החשבונאי הופך לתזרים חופשי בפועל?
⚖
Leverage
מה מבנה ההון? איזה סוג חוב (קצר/ארוך, צמוד/לא)? באיזו גמישות החברה תתמודד עם מחזור ירוד?
🏰
Competitive Position
מה מגן על ההכנסות שלה מפני כרסום? כמה זמן ההגנה הזאת צפויה להחזיק? מה יכול לפגוע בה?
👴
Management Quality
איך ההנהלה מקצה הון? מה ההיסטוריה שלה בהחלטות אסטרטגיות? עד כמה הדיווח שקוף ועקבי?
🧩
Business Complexity / Risk
מהם המקומות בהם ניתוח פשטני יטעה? אילו נתוני הנהלה דורשים הבנה מעמיקה? מה חשוף לרגולציה, למחזוריות, או לשינויים טכנולוגיים?
1. הזהות העסקית. ServiceNow היא חברת תשתית workflow ארגונית עם הכנסות של $13.28B ב-FY2025 (+20.9% YoY), מתוכן 97% subscription. בסיס לקוחות מבוזר על ~8,700 ארגונים, 603 מהם משלמים מעל $5M ACV. אין לקוח שמהווה מעל 10% מההכנסות. [10-K FY25]
2. עמוד התווך של התזה. Renewal rate 98%, FCF margin 35%, RPO של $28.2B (פי 2.1 מההכנסה השנתית), Non-GAAP operating margin 31.2% (עלייה מ-29.6%). מבנה הון: $10B נזילות, $1.5B חוב ארוך-טווח בלבד. [FY25]
3. המפגש הקריטי הנוכחי. השוק שואל אם ה-monetization מ-AI (Now Assist + Agents) יספק tailwind מעבר לבסיס הקיים, או שחלקו כבר משולב במחירון consumption-based ולכן כבר נכנס לבסיס. במקביל, רכישת Armis ($7.75B) תשנה את פרופיל המינוף של החברה.
4. מה שחשוב למעקב. (1) cRPO growth rate — עוגן הצמיחה הקדמי; (2) פרסום AI/Now Assist ARR בנפרד; (3) Subscription gross margin 80% — האם תתייצב; (4) סטטוס Armis + תנאי החוב החדש שיגוייס למימונה.
סיכום זה אינו המלצה. הוא רשימה עובדתית של מה שהניתוח זיהה. ההחלטה — של הלקוח.